O nás

Bageterie Pappata > O nás

 

Nemusíte slevovat ze svých potřeb, přání a třeba i rozmaru svých chutí. V Pappatě jste to Vy, kdo určuje skladbu Vašeho menu a je jen na Vás zda upřednostníte


slanou variantu SALINO

menu s vynikající čerstvě upečenou bagetou a nápojem dle Vašeho výběru

či

sladkou variantu DOLCE

menu s širokou nabídkou sladkých rozpékaných dobrot a teplého nápoje dle Vašeho výběru

 

A to vše ihned a bez čekání. Respektujeme váš čas a proto je tato kompletní nabídka připravena ihned k odběru. Koncept Pappata je postaven na čerstvosti používaných surovin, které jsou pečlivě vybírány, tak abychom vždy dostály závazku „vždy nabízet to nejčerstvější“.

Bageterie Pappata je koncept, který je postaven na kvalitě a jakosti nabídky. Naše bagety, sladké rozpékané koláče, muffiny či čerstvé zeleninové saláty  reprezentují naši garanci čerstvosti. Nabídka je jednoduše poctivá a opravdová.

Náš tým neustále vynakládá úsilí na zlepšování kvality produktů a její pestrosti. Věříme, že naše filozofie se zaměřením na vzdělávání našich zaměstnanců v oblasti poskytování nejlepšího zákaznického servisu je tou správnou cestou. Naším koníčkem je neustálé vylepšování služeb a poskytování báječné atmosféry, která dělá z Pappaty výjimečný produkt.

 

Už víte co si dáte? DOLCE nebo SALINO?

 

Provozovatel

JLV, a.s.

Chodovská 3

141 00 Praha 4

Web: www.jlv.cz

E-mail: jlv@jlv.cz

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Elektronická evidence tržeb

Euroline

Provozovatel:

JLV, a.s.
Chodovská 3
141 00Praha 4
Web: www.jlv.cz
E-mail: info@jlv.cz

©2010-2011 JLV, a.s.